Get Adobe Flash player

Pokud se Vám nezobrazí aktuální den, je třeba aktualizovat stránku prohlížeče

Doporučujeme

Thajská polévka
Tatarák s topinkami
Panenky na grilu

Pečené koleno
Pilsner Urquell
 

IQOS friendly

Výsledek obrázku pro iqos povoleno

Bambusové osušky

Bambusové ručníky a osušky

Palace plus bižuterie

Domů

O nás

Restaurace Klub Ex vznikla v roce 1997, rekonstrukcí objektu Riegrova 3 v Jablonci nad Nisou. Nachází se v těsné blízkosti centra města, v atraktivním okolí jablonecké přehrady. Jedná se o restauraci s kuřáckou i nekuřáckou částí a volnou wifi sítí.

Záměrem firmy Klub Ex, s. r. o. bylo nabídnout hostům multifunkční podnik, který umožňuje nejen se kvalitně najíst a napít, ale i pobavit se při dobré hudbě, pravidelně se setkávat s přáteli, pořádat večírky, hostiny, třídní srazy, svatební hostiny, narozeninové párty, schůzky, schůze, školení, slavnostní rauty či smuteční kary.

To vše dnes funguje, podnik má svoji klientelu, pořádá hudební večery, pravidelné páteční víkendové diskotéky, v létě gril party, jednou měsíčně jazzové večery.
Náš kuchařský tým pro Vás každodenně připravuje čerstvé menu. Rádi zajistíme cateringové služby i do místa určení.
Naší restauraci byl udělen certifikát na kvalitu piva, každoročně se umisťujeme v žebříčku Top 100 hospod  plzeňského Prazdroje v České republice.

Za slunečného a teplého počasí je pro Vás připravena letní terasa, oblíbená především díky příjemnému posezení s pravidelným grilováním, nově zrekonstuovaným parkem s vodní fontánou a dětským koutkem.

Klub Ex disponuje prostorným parkovištěm. Rádi pro Vás připravíme večírek přesně podle vašeho přání.

Staročeská pivnice s atmosférou hospůdek starých časů nabízí 80 míst k sezení. Skládá se ze tří salonků a výčepu, což vytváří ideální prostředí pro pořádání nejrůznějších oslav, večírků, mejdanů či jiných sešlostí a pijatik. Kromě originálního interiéru, odvětrání a prodloužené otevírací doby Vám samozřejmě nabízíme pohostinské služby - pestrý jídelní lístek složený hlavně z české kuchyně, doplněný o steaky a saláty.  Na čepu si můžete vybírat z 6 druhů piv: Gambrinus 10° a 11°, Gambrinus 10° Nepaster,  plzeňský Prazdroj, polotmavý Master a belgický Hoegaarden.

Pivnice Klub Ex:
- je ideální pro pořádání večírků s vlastní hudbou
- nabízí nejkvalitnější Plzeň v regionu
- umožňuje sledování sportovních přenosů

Rádi přivítáme Vaše náměty a požadavky na naše služby, abychom Vám co nejvíce zpříjemnili pobyt v našem zařízení. Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se vždy na shledanou.

Kolektiv KLUBU EX 

REZERVACE

RESTAURACE:

(+420) 483 320 599

PIVNICE:

(+420) 483 711 833

EURO TAXI:

(+420) 777 557 733

Přijímáme platební karty a stravenkyPřijímáme kartyVýsledek obrázku pro naše stravenka logo

Partneři

Plzen

Berentzen

Rauch

Stock

Red Bull

Bohemia Sekt

  

Počítadlo

TOPlist

Kontakt

Kontakovat nás můžete též na e-mailu:

klubex/zavináč/centrum.cz

Děkujeme